PropertyValue
rdf:type
rdfs:label
  • Kanen'tó:kon
  • Kanen'tó:kon
  • Kanen'tó:kon
  • Kanen'tó:kon
rdfs:comment
  • Dzieciństwo Kanen'tó:kon urodził się w 1756 roku. Mieszkał w wiosce Kanatahséton. Tam się wychował i poznał swojego przyjaciela - Ratonhnhaké:ton'a. Obaj chłopcy bardzo się lubili. Pewnego dnia, razem z innymi dziećmi, wybrali się poza wioskę pobawić się w chowanego. Najpierw szukał Ratonhnhaké:ton, ale w następnej rundzie padła kolej na Kanen'tó:kon'a. Jako że dzieci nie mogły znaleźć Ratonhnhaké:ton'a, postanowiły pójść z powrotem do wioski. Nie wiedziały jednak, że ich przyjaciel został napadnięty przez templariuszy. Wieczorem wioska została napadnięta i spalona przez siły Jerzego Waszyngtona.
  • Kanen'tó:kon war ein Mitglied der Mohawks und ein guter Freund von Connor Kenway.
  • Kanen'tó:kon is a prominent character and the hidden tertiary antagonist in Assassin's Creed III. He was Ratonhnhaké:ton's best friend and a fellow Mohawk, until Charles Lee manipulated him into siding with the British Loyalists.
aktor użyczający głosu
dcterms:subject
Heimat
  • Kanatahséton
Appear
  • Assassin's Creed III
Erscheint in
Powiązania
Apparitions
  • Assassin's Creed III
Data urodzenia
  • 1756
okres historyczny
Bildgröße
  • 250
Période
Naissance
zdjęcie postaci
  • Kanentokon Infobox.png
gry w których się pojawia
Geburt
  • 1756
type of villain
  • Manipulated Friend of the Hero
Tod
  • 1778
Zugehörigkeit
dbkwik:assassinscreed/property/wikiPageUsesTemplate
dbkwik:de.assassinscreed/property/wikiPageUsesTemplate
dbkwik:fr.assassins-creed/property/wikiPageUsesTemplate
dbkwik:fr.assassinscreed/property/wikiPageUsesTemplate
dbkwik:pl.assassinscreed/property/wikiPageUsesTemplate
Voice
Goals
  • Prevent the Continental Army from seizing his village
Faction
Origin
  • Assassin's Creed III
Skills
  • Capable fighter
Name
  • Kanen'tó:kon
dbkwik:villains/property/wikiPageUsesTemplate
Data śmierci
  • 1778
Alias
  • None
Hobby
  • hunting
database
Occupation
  • Friend of Connor
Fullname
  • Kanen'tó:kon
Death
  • 1778-06-17
  • Near Kanatahséton, Mohawk Valley
Affiliates
Bild
  • Kanen'tó kon.png
Birth
  • 1756
  • Kanatahséton,
Size
  • 300
Décès
Epoche/Datum
  • Amerikanische Revolution
abstract
  • Dzieciństwo Kanen'tó:kon urodził się w 1756 roku. Mieszkał w wiosce Kanatahséton. Tam się wychował i poznał swojego przyjaciela - Ratonhnhaké:ton'a. Obaj chłopcy bardzo się lubili. Pewnego dnia, razem z innymi dziećmi, wybrali się poza wioskę pobawić się w chowanego. Najpierw szukał Ratonhnhaké:ton, ale w następnej rundzie padła kolej na Kanen'tó:kon'a. Jako że dzieci nie mogły znaleźć Ratonhnhaké:ton'a, postanowiły pójść z powrotem do wioski. Nie wiedziały jednak, że ich przyjaciel został napadnięty przez templariuszy. Wieczorem wioska została napadnięta i spalona przez siły Jerzego Waszyngtona.
  • Kanen'tó:kon war ein Mitglied der Mohawks und ein guter Freund von Connor Kenway.
  • Kanen'tó:kon is a prominent character and the hidden tertiary antagonist in Assassin's Creed III. He was Ratonhnhaké:ton's best friend and a fellow Mohawk, until Charles Lee manipulated him into siding with the British Loyalists.