PropertyValue
rdfs:label
  • Harleen Quinzel
  • Harleen Quinzel
  • Harleen Quinzel
rdfs:comment
  • Dr. Harleen Quinzel is a psychiatrist at Arkham Asylum.
  • <default>Harleen Quinzel</default> Alter ego Prima apparizione Batman (serie animata)11 settembre 1992 Creato da La Dottoressa Harleen Frances Quinzel, meglio nota come Harley Quinn, è una dei villain dell'universo di Batman. Ha fatto la sua prima apparizione nell'episodio "Joker's Favor" della serie animata Batman nel settembre 1992. Successivamente, è stata inserita nella continuity fumettistica.
  • Harleen Quinzel, who routinely goes by Harley Quinn, is a former psychiatrist for Arkham Asylum. She is now a prominent enemy of Batman, being a common threat in his rogues gallery of villains, as well as a frequent accomplice of the The Joker, and occasionally Poison Ivy.
  • Harleen Quinzel, znana również jako Harley Quinn (właśc. Dr Harleen Frances Quinzel). Jej nazwa jest grą na słowie "harlequin" (arlekin). Kiedyś psychiatra, lecz została pomocnicą i ulubioną dziewczyną Jokera. Jest roześmiana, ale czasami zachowuje się jak dziecko i z czasem płacze kiedy Joker jest na nią wściekły.
dcterms:subject
Prima
LastSeen
  • Lantern
Alterego
  • Harley Quinn
dbkwik:ewrestling/property/wikiPageUsesTemplate
dbkwik:gothamandbeyond/property/wikiPageUsesTemplate
dbkwik:it.batman/property/wikiPageUsesTemplate
dbkwik:smallville/property/wikiPageUsesTemplate
Birth Date
  • 1988-09-12
nome
  • Harleen Frances Quinzel
Status
  • Alive
Name
  • Harleen Quinzel
  • Harley Quinzel
Hometown
  • Pittsburgh, Pennsylvania
immagine
  • Harley Quinn.jpg
Image width
  • 250
Resides
  • Las Vegas, Nevada
Retired
  • N/A
Birth name
  • Harleen Jo Quinzel
death date place
  • N/A
Creatore
dataprima
  • 1992-09-11
abstract
  • Harleen Quinzel, znana również jako Harley Quinn (właśc. Dr Harleen Frances Quinzel). Jej nazwa jest grą na słowie "harlequin" (arlekin). Kiedyś psychiatra, lecz została pomocnicą i ulubioną dziewczyną Jokera. Jest roześmiana, ale czasami zachowuje się jak dziecko i z czasem płacze kiedy Joker jest na nią wściekły. po raz pierwszy pojawiła się w Batman: The Animated Series odcinek "Przysługa Jokera" (odcinek # 08, Data premiery w ABC: 11 września 1992), gdzie pracowała jako pomocnica humoru do kobiet Jokera. W swoich pierwszych występach była przedstawiona jako postać całkowicie oddana Jokerowi, całkowicie obojętna na jego charakter psychotyczny i ewidentny brak uczucia do jej charakteryzacji, która pozostała mniej lub bardziej spójna w całej jej kolejnych występów.
  • Dr. Harleen Quinzel is a psychiatrist at Arkham Asylum.
  • <default>Harleen Quinzel</default> Alter ego Prima apparizione Batman (serie animata)11 settembre 1992 Creato da La Dottoressa Harleen Frances Quinzel, meglio nota come Harley Quinn, è una dei villain dell'universo di Batman. Ha fatto la sua prima apparizione nell'episodio "Joker's Favor" della serie animata Batman nel settembre 1992. Successivamente, è stata inserita nella continuity fumettistica.
  • Harleen Quinzel, who routinely goes by Harley Quinn, is a former psychiatrist for Arkham Asylum. She is now a prominent enemy of Batman, being a common threat in his rogues gallery of villains, as well as a frequent accomplice of the The Joker, and occasionally Poison Ivy.
is Affiliation of