PropertyValue
rdf:type
rdfs:label
  • Gregory MacDonald
  • Gregory MacDonald
rdfs:comment
  • Gregory MacDonald, genannt G-Mac, ist ein Gangster und ehemaliger Undercover-Polizist des Tri-City Police Departments aus Tri-City.
  • Gregory MacDonald (znany również jako GMAC) – jeden z antagonistów Need for Speed: Undercover. GMAC jest byłym wiceporucznikiem Tri-City Bay Police Department. Uzasadnia swoje odejście korupcją i zaangażowaniem w nielegalne wyścigi uliczne swojego pracodawcy. Jest również liderem gangu z siedzibą w Sunset Hills. GMAC raz pierwszy pojawia się w misji Tri-City Tournament jako organizator wyścigu. Chase Linh wspomina, że został "wyrzucony z TCBPD za jego brutalne i sadystyczne taktyki". GMAC zostaje aresztowany przez gracza, w misji "Double Trouble", wraz z Rose Largo.
dcterms:subject
Płeć
  • Mężczyzna
Obraz
  • NFSUCCharacterGMAC.png
Występowanie
Miejsce
Pojazdy
dbkwik:pl.nfs/property/wikiPageUsesTemplate
abstract
  • Gregory MacDonald, genannt G-Mac, ist ein Gangster und ehemaliger Undercover-Polizist des Tri-City Police Departments aus Tri-City.
  • Gregory MacDonald (znany również jako GMAC) – jeden z antagonistów Need for Speed: Undercover. GMAC jest byłym wiceporucznikiem Tri-City Bay Police Department. Uzasadnia swoje odejście korupcją i zaangażowaniem w nielegalne wyścigi uliczne swojego pracodawcy. Jest również liderem gangu z siedzibą w Sunset Hills. GMAC raz pierwszy pojawia się w misji Tri-City Tournament jako organizator wyścigu. Chase Linh wspomina, że został "wyrzucony z TCBPD za jego brutalne i sadystyczne taktyki". Wkrótce gracz rozpoczyna pracę dla GMACa. Jego pierwszym zadaniem jest kradzież Nissan GT-R R35 ​​Super State Cruiser, a następnie czterech samochodów poziomu pierwszego "w ciągu 48 godzin". Na polecenie GMACa grach kradnie Chau Wu Pagani Zondę F. Kradną także Lamborghini Murciélago LP 640, które zawiera materiały, umożliwiające FBI skazanie GMACa na 20 lat więzienia. GMAC zostaje aresztowany przez gracza, w misji "Double Trouble", wraz z Rose Largo. W wersjach na komputery PC, PlayStation 3 i Xbox 360 GMAC jeździ białą Lamborghini Gallardo LP 560-4 z czarnymi pasami. W wersji przeznaczonej na PlayStation 2 i Wii jeździ zielonym Lamborghini Gallardo. Członkowie załogi GMACa poruszają się szarymi Fordami GT, białymi Porsche Carrera GT z czarnymi winylami i srebrymi Mercedesami SLR McLaren 722 Edition.