Toggle navigation
Faceted Browser
Sparql Endpoint
Browse using
OpenLink Faceted Browser
OpenLink Structured Data Editor
LodLive Browser
LODmilla Browser
Formats
RDF:
N-Triples
N3/Turtle
JSON
XML
CSV
OData:
Atom
JSON
Microdata:
JSON
HTML
Embedded:
JSON
Turtle
About:
dbkwik:
resource/w1OqGIkyzLMsy7W31TeEtA==
Property
Value
is
dbkwik:
nl.memory-alpha/property/wikiPageUsesTemplate
of
Bozel prime
Garon systeem
Aarde
Theta III
Alpha Johnson
Ligobis X
Alderaan
Planeet 10 (DIM-8)
L-370
Lorenze cluster
Taranko kolonie
Harstedt's planeet
Chamra vortex asteroïde
Thalos VII
Kabrel I
Beta III
Ventani II
Delta Rana systeem
Buitenpost 2
Sector 21305
Cardassia III
Apperson's asteroïde
Peliar Zel II
Velos systeem
Olmerak systeem
Campor III
Ogus systeem
Xanthras systeem
Cygnet XIV
Beta Aurigae
Parada IV
Sobras
Galor IV
Narendra III
Pentarus II
Kabrel II
Tau Ceti Prime
Alpha Eridani systeem
Klasse T nevel
Detrian systeem
Theta klasse planetoïde
Zytchin III
Deinonychus VII
Kelton systeem
KEI
Danula II
Panak sector
Beta Lyrae
Orellius systeem
Sector 41753
Mars kolonies
Beta VI kolonie
M43 Alpha systeem
Dytallix B
Theta Omicron systeem
Mars
Ilecom systeem
Caldos systeem
Alwanirnevel
Styris systeem
Velos VII
Forcas III
Torad V
Vega systeem
Alfa 177
Klasse 11 nevel
Kepla sector
Rakella prime
Vintaak systeem
Altair IV
Tarkalea
Denius III
Algira sector
Torros systeem
Silarian sector
Aschelan V
Gauger ster
Lima Sierra systeem
Campor systeem
Rachelis systeem
Samrin's planeet
Lerishi systeem
Tanuga systeem
Golana
Valo III
Maranga systeem
Beta Christenberry
Stameris
Zeon (planeet)
Zai cluster
Halana
Hakton VII
Arcturus IV
Beta Magellan
Mintaka III
Arvada systeem
Gamma Erandi nevel
Verex systeem
Friedlichnevel
Sumiko III
Ogus II
Vanden Prime
892 systeem
Timor systeem
Valo systeem
Gamma systeem
Muratas sterrencluster
Talaxian systeem
Draygo IV
Berengaria VII
Volan systeem
Lamenda prime
Sector 41752
Xendi Sabu systeem
Moreyworld
Paulsonnevel
Corvan II
Derna
Avenal systeem
Garo VII systeem
Galvin V
Bajor VIII
Laporis systeem
Mar Oscura nevel
Yadalla prime
Pelleus V
Sector 23079
Lauritson's planeet
Beta Thoridar
Icor IX
Jeraddo
Bajor
Trill (planeet)
Uranus
Tau Ceti III
Teleris cluster
Bolarus IX
Echevarria systeem
Fahleena systeem
Iota Geminorum systeem
Wyanti systeem
Antares (ster)
Deneb II
Archanis systeem
Stichters thuiswereld
Cirrus IV
Theta 116 systeem
Veridian
Kylata systeem
Brentalia
Barkon IV
Sheva II
Torros III
H'atoria
Delinia II
Nausicaa
Pollux IV
Epsilon Silar systeem
Centre minor
Coridan (planeet)
Sigma Draconis systeem
Malindi systeem
Kurlan systeem
Rigel systeem
Beta Niobe systeem
Dorias Cluster
Alpha Centauri kolonie
Lunar V
Lappa IV
Zwarte cluster
Buitenpost 1
Volan III
Rigel II
Andevian systeem
Protostellaire nevel
Razna systeem
Aurelia
Natori systeem
Umani sector
Devron systeem
N'Vak kolonie
Torman V
Alpha Shiro
Veridian III
Itamish III
Onderzoeksstation 75
Relva VII
New Halana
Gamma Tauri IV
Loque'eque thuiswereld
Meezan IV
Ufandi III
Romulus
Japori II
Stakoron II
Coltar IV
Harrakis V
Alpha Onias III
Sector 3658
Icarus IV komeet
Kotara Barath
Doraf I
Sigma Iotia II
Nelvana systeem
Icor systeem
Xindus
Xanthras III
Omega systeem
Marijne VII
Beta Cassius systeem
Bre'el systeem
Beta Agni II
Boraal II
Rhomboid Dronegar sector 006
Amargosa systeem
Prema II
Cordannas systeem
Buitenpost 61
Babernevel
Sector 21459
Ramatis III
Eden
Capella IV
Ty'Gokor
Minos Korva
Vega
Qualor II
Megas-Tu
Alture systeem
Alpha Carinae V
Arcturus systeem
Verath systeem
Bajor V
Kaelon zon
Sector 507
Andevian II
Dimorus
Rahm-Izad systeem
Benthan systeem
Sector 2158
Korvat kolonie
Norellus
Alpha Echevarria IV
Annandale
Isis III
Tyree (planeet)
Proxima Centauri
Boraal systeem
Vico systeem
Sector 30
Ruah systeem
Aldebaran III
Alpha 441
Mercurius
Ilidaria
Kaldra systeem
Beta Lankal
Benzar
Kanda IV
Forlat III
Adelphous IV
Haru buitenpost
M24 Alpha systeem
Delta Vega sector
Boradis III
Dessica II
Atalia VII
Sector 39J
Pluto
Iconia
Cantamessa's ster
Altec
Chaltok IV
Kelvas V
Meezan systeem
Brekka
Beta Garretson
Carraya sector
Bajor VII
Diomedian systeem
Devolin systeem
Qualor systeem
Sirius systeem
Casperia Prime
Eminiar
Trialan zon
Narendra systeem
Ovion systeem
Ordeknevel
Draken IV
Horvian cluster
Alpha Eridani II
Kraus systeem
Mutaranevel
Alastria
Lazon II
Vandor systeem
El-Adrel systeem
Akaali thuiswereld
Garth systeem
Maranga IV
Obatta cluster
Pollux systeem
Gamma-7 buitenpost
Shantil systeem
Arloff IX
Alnitak
Valo II
Pentath systeem
Norpin kolonie
Vissia
Salva II
Castal I
Norpin systeem
Delos systeem
Omekla III
Gamma 400 systeem
Delphi Ardu systeem
Rukani sector
Veridian systeem
Almatha sector
Alfin-Bernard
Bopak systeem
Mintaka
Galactische cluster 8
Prema systeem
Tracken II
Trifidnevel
Dreon VII
Moriya systeem
Downer's ster
Bolarus systeem
Tehara systeem
Orpheus mijnkolonie
Kelton IV
Dayos IV
Nahmi IV
Khitomer
Goralis III
Peliar systeem
Delb II
Khitomer systeem
Capella
Gravesworld
M-113
Kylata II
Argus sector
Ganymedes
Hanoli systeem
Endicor systeem
Oby VI
Mempa sector
Sector 213
Vico V
Adelphous systeem
Clarus systeem
Argolis cluster
Trill systeem
Arakon systeem
Jouret systeem
Barzan systeem
Ligon II
Iyar
Meyer's ster
Latonaworld
Titan
Orelious IX
Wysanti (planeet)
Hurada systeem
Avery systeem
Thalos VI
Felton Prime
Barson systeem
Kurill prime
Orellius minor
Theta Bowles
Goren systeem
Gamma Tauri
Azurenevel
Rondac III
Ahmedeen
Blue Horizon
Manark IV
McKnight's planeet
Trelkis III
Detria VI
Ekos
Valo I
Irtok systeem
Ultima Thule
Bopak III
Aldebaron III
New Gaul
Argus X
ZERO
Bajor IV
Beta Portolan
Farrar's wereld
Rinax
Umoth VII
Epsilon Indi systeem
Beta Kupsic
Phoenix cluster
Bajor I
Ngamenevel
Nieuw Zeelandse rehabilitatiekolonie
Yadera prime
Tiburon
Dozaria systeem
Tambor Beta-6
Beloti sector
Polaris
Yadalla systeem
Alpha Centauri
Barradas systeem
Gamma Trianguli sector
Denobula
Chin'toka systeem
T'Lani III
Azati prime (planeet)
Loren III
Sothis III
Errikang VII
Kotati
Volterranevel
Alpha Omicron VII
Manark systeem
Beta Stromgren
Quinor VII
Nyrian systeem
Devos II
Tarok
Makus systeem
L-374
Gamma Towles II
Alpha McCusker
Andros III
Tarod systeem
Gamma Trianguli
Theta Mees
Veridian V
Canopus systeem
Tau Ceti systeem
Orias systeem
Janus VI
Sector 21503
Orlitus cluster
Lunar V basis
Memory Alpha
New Sydney
Chronister II
Teluridian IV
Brunali thuiswereld
Nehru kolonie
Delta Rana IV kolonie
Dopa systeem
Klasse 17 nevel
Kurl
Sigma Trotti
Sector 41751
Chamra vortex
Zeta Alpha II
Nollman's planeet
Straleb
Draygo systeem
Grazer
Portas systeem
Gamma Hromi II
Mariah systeem
Alpha Glover
Boreal III
Tandar sector
Asteroïde alfa 331
Azati prime (planetoïde)
Delta Rana
Epsilon Canaris III
Panora
Sector 22139
Vandros systeem
Donatu V
Jenkatanevel
Tandar Prime
Mariah IV
Sigma III systeem
Rigel III
Free Haven
Ronara Prime
Asteroïde gamma 601
Argosian sector
Vulcanis Lunar kolonie
Tartaras systeem
Vodreynevel
Sarpedion V
Ceti Alpha systeem
Septimis minor
Delos IV
Luna
Sigma Iotia systeem
Sector 31
Sector 22858
Melona IV
Erabus prime
Balosnee systeem
Ba'ku (planeet)
Balder's planeet
Norpin V
Kantare (planeet)
Ruah IV
Melina II
Xanthan thuiswereld
Tyra systeem
Epsilon Indi
Alpha Omicron systeem
Holberg 917G
Procyon
Avenal VII
Beta Magellan systeem
Vega Reticuli
Malkus IX
Arvada III
Argelius systeem
Calder II
Caere
Delta Charnock IX
Delta Hart
Norkan buitenposten
Kotanka systeem
Tartaras V
Lilliput IX
Dorvan sector
Mundahla
Sector 21538
Sappora systeem
Sector 64238
Alpha Majoris systeem
Akritiri
Xindi-Arboreal kolonie
Denobula Triaxa systeem
Ux-Mal
Bajor III
Sector 22036
Hurada III
Fendaus systeem
Iota Geminorum
Ceti Alpha
Timor II
Omicron Theta
Vega kolonie
Arkaria
Garon II
Frazee's nova
Callinon systeem
Vadris systeem
Trialas IV
Neptunus
Sigma Draconis III
Zwaan
Decos prime
Carraya systeem
Irtok
Yuri
Caleb IV
Largo V
Sol sector
Tilonus IV
Rochani III
Gariman sector
Kalandra sector
Spica
Parada II
Buitenpost 6
Tarquin's planeet
Adigeon Prime
Ghorusda
Ophiucus systeem
Volan II
Illyria
Amlethnevel
Razna V
Gamma II
Emila II
Regula
Vilmor II
Volchok Prime
Bokara VI
Taugan systeem
Antede systeem
Chess-Wilson
Azati prime systeem
Turkana IV
Quatal prime
Jura'assic IV
Tohvun III
Athos IV
Orias III
Coopersworld
Atrea IV
Gamma Arigulon systeem
Strnad kolonie
Melina systeem
Robinsonnevel
Benecia
Buitenpost 3
Ardana
Organia
Lappa systeem
Banea
Taurus systeem
Tau Cygna V
Mavala systeem
Pentarus V
Sector 3641
Pacifica
Kelsin 3
Argo (planeet)
Mantilles
Bringloid systeem
Arneb
Trialus systeem
Teluridian systeem
Cardassia IV
Legara IV
Systeem J-25
Rubicun systeem
Planeet Q
Praxis
Tzenketh
Cheron
Galen IV
Tellar Prime
Ceti Alpha V
Algeron IV
Angosia III
Teneebian manen
Hayashi systeem
Sigma Draconis
Seros
Companion's thuiswereld
Vissia systeem
Monac IV
Alpha Centauri systeem
Vaccan systeem
Amargosa
Igo sector
Sector 441
Omega Sector
Galorda Prime
Antos IV
Delb systeem
Tarella
Ohniaka III
Narita's planeet
Maxia sector
Archer systeem
EXO
Breen (planeet)
Oran'taku
Regulus
Epsilon West IV
Bre'el IV maan
Lagana sector
Tibornevel
Kavis Alpha IV
Nigala IV
Dorvan systeem
Itamish systeem
Venus
Simperia
Kavis Alpha sector
Brookshire's planeet
Ganalda IV
Archanis IV
Canine Delta V
Archanis sector
Epsilon IX sector
Nel systeem
Benthos
Norcadia Prime
Regulak IV
Sol systeem
Soukara systeem
Omega Cygni
Korat systeem
Romulan systeem
Bajor (spiegel)
Betazed
Marva IV
Vandros IV
Helaspontnevel
Meridian (planeet)
Pallas 14 systeem
Epsilon Hydra VII
Mavala IV
AR-558
Kora II
Acamar systeem
Ufandi systeem
Babel
Avery III
Interneringskamp 371
Armus IX
Sigma Nesterowitz
Angel I
Nelvana III
Ocampa (planeet)
Omarionnevel
Velara III
Tau Cygna V kolonie
Angel systeem
Boreth
Grenna systeem
Typhon sector
Arcturus
Argratha
Lantarnevel
Darwin genetisch onderzoeksstation
Alpha Cygnus IX
Monac
Pentarus systeem
Borias cluster
Alture VII
Catulla
Invernia II
Pernaia prime
Gamma Hydra sector
Atbar prime
Argelius II
Boradis systeem
Miridian VI
Sector Gamma 7
Buitenpost 5
Gamma Hydra
Lyshan systeem
Boranis III
Antares systeem
Psi Upsilon systeem
Kraus IV
Mimas
Goralis systeem
Modean systeem
Pallas 14
Calder systeem
Chandra V
Sector 3556
Alpha Ataru
Buitenpost 4
Beta Aurigae systeem
Beta Michaels
Sector 23
Nivoch
Detria II
Sector 401
Farius Prime
Andoria
Glessene sector
Korma
Ohniaka III onderzoeksstation
Amleth Prime
Strnad systeem
Deriben V
Torg'Q systeem
Remus
Beta Cook
Cabral sector
Galorndon Core
'aucdet IX
Alpha Carinae II
Gamma 7A systeem
Tong Beak nevel
Altair III
Enara Prime
Lazon systeem
Fima systeem
Alpha Majoris I
Kalla III
NGC 321
Sikaris
Aldebaran systeem
Rakal
Kazis binair systeem
Makus III
892-IV
Kendi systeem
Bringloid
Terlina systeem
Bre'el IV
Kolarus prime
Oneamisu sector
Gallos II
Sector Z-6
Bilana III
Tau Ceti IV
Aldebaron kolonie
Nimbus systeem
Beta Schwartz
Rakhar sector
Qo'noS
Thasus
Pyris VII
Sector 1607
El-Aurian systeem
Nimoy's ster
Kelvas prime
Elanu IV
Vegan systeem
Folnar III
Bracas systeem
Loval
Ceti Alpha VI
Unefra III
Elaysian thuiswereld
Pelleus systeem
Trelka systeem
Fima kolonie
Bringloid V
Altair VI
New Providence kolonie
Shantil III
Kaldra IV
Maxia Zeta systeem
Kabrel systeem
Gamma Hydra systeem
Gemaris V
Kanda systeem
Hoek IV
Jouret IV
Buitenpost 7
Bajor sector
Indri systeem
Arachnidnevel
Minos
Cardassia systeem
QSR 390021
Mudd (planeet)
Evadne systeem
Mericor systeem
Elas
Malcor III
Kataan
Manzar kolonie
Benzite systeem
Sigma Eridani
Deneva kolonie
Amerind
Exo systeem
Dorala systeem
Iczerone Stimson
Wolf 359
Bajoran zon
Secarus systeem
Alpha Drapanas
Stillwell (ster)
Rigel
Saturnus
Benecia kolonie
Valakis
Alpha Crum
Hodgesnevel
Sector 1045
Kelvas systeem
Pullock V
Elba II
Aarde (spiegel)
Tsugh Kaidnn
Sentinel minor IV
Zadar systeem
Koralis systeem
Neskoromny II
Meles II
Gaia
Rochani systeem
Teplan systeem
Buitenpost 47
Alpha Rossi
Taurus II (Taurean systeem)
M'kemas systeem
Dreon systeem
Kenda II
Mizar II
Antares sector
Verex III
Buitenpost 23
Nieuw Berlijn kolonie
Bynaus
Delta IV
Cole's ster
Takar II
Barzan II
Beta Lingard
Daran V
Fahleena III
Kreetassa
Totoro
Procyon V
Alondra
Bracas V
Lya III
Archer IV
Pendari systeem
Hanoran II
Sarpeidon
Fosternevel
Beta Lyrae systeem
Triannon (planeet)
Kataan systeem
Ligon systeem
Alpha Leonis systeem
Rubicun III
Beta Niobe
Asteroïde beta 671
Rutharian sector
Keloda
C-111 systeem
Barson II
Pentarus III
Bajor II
Kolarin systeem
Loren systeem
Tarsas III
MacPhersonnevel
Lysia
Tarsas systeem
Lembatta cluster
Juhraya
Barnett's ster
Antede III
Acamar
Vega IX
Beta Capricus
Nimbus III
Carson (ster)
Bryma
Celtris III
Lambda Paz
Beth Delta I
Forcas systeem
Theta 116 VIII
Camor V
Bergman's planeet
Tarsus IV
Vulcan (planeet)
Errikang systeem
Gamma Fitzgerald
Coridan systeem
Aldebaran
Gagarin IV
Betrekanevel
Delos
Rakhar
Praxillus systeem
Beta Mahoga systeem
Solosos III
Trillius Prime
B'Saari II
Taurean systeem
Argona II
Galen IV kolonie
Xindi raad planeet
Nibia
Umoth VIII
Mutara systeem
Ramatis systeem
Turkana systeem
Breton's planeet
Veridian I
Archer's planeet
Armus systeem
Vilmoran systeem
Buckley's planeet
Gamma Trianguli systeem
Quadra Sigma III
Halii
Dozaria
Seran T-1
Sector 2520
Canopus
Brax (planeet)
Oby systeem
Omega Sagitta systeem
Denkir
Davlos III
Dalmine sector
Sirius IX
Kessik IV
Beta XII-A
Unefra systeem
Beta Flinn
Hromi cluster
Dameron systeem
Azati prime
Caldos II
Solarion systeem
Epsilon IV
Septimus III
Beta Aquilae II
Pheben systeem
Nequencia Alfa systeem
Vadris III
Proxima kolonie
Andromedanevel
Beta Sternbach
Beta Renner systeem
Iota Geminorum IV
Ferenginar
Kora systeem
New France kolonie
Guernica systeem
Cygnet systeem
Pollux
M'kemas III
Altair systeem
Sector 22055
New Paris kolonies
Gallos systeem
Amleth systeem
Ajilon systeem
Soukara
Buitenpost 63
Cuellar systeem
Tau Ceti
Emissienevel
Foster-D'Angelo
Delta Vega
Bersallis III
Eminiar VII
Parada systeem
Veridian II
Cardassia Prime
Rigel X
Kenda systeem
Orion systeem
Agaron
Alpha Roller II
Nel III
Portas V
Jupiter
Trialas systeem
Kaleb sector
Rigel VII
Campor kolonie
Genesis planeet
Pandro
Chaltok systeem
Epsilon Hydra systeem
Caldik Prime
Alpha Zayra II
Carraya IV
Ivor Prime
Vulcan systeem
Buitenpost Sierra VI
Wetenschappelijk station Tango Sierra
Quazulu VIII
Parvenium systeem
Hispaniola minor
Paraagan II
Mintaka systeem
Ophiucus III
Mempa systeem
Taurus II (Murasaki 312)
Altair
Cleon systeem
Tarquin's thuiswereld
Dedestris
Troyius
Browder IV
SNR 093120
Deneb
Cardassia V
Delta Vega (Vulcan systeem)
Trelka V
Acamar III
Braslota systeem
Hoek systeem
Vaskan sector
Hurkos III
Kolenzaknevel
Klaestron IV
Alpha III
T'lli Beta systeem
Stakoron systeem
Darmok (Kolonie)
Arret
Nieuw Bajor
Pentath III
Kaelon II
Barradas III
Prophet's Landing
Komeet van Burke
Vacca VI
Balosnee VI
Sector 63
Epsilon Canaris
Axanar (planeet)
Sector 21505
Talax
McAllister C-5 nevel
Loval systeem
Alpha Bayard
Adarak Prime
Theta Omicron IV
Epsilon Indi II
Pendari (planeet)
Arlington IV
Vulcan (alternatieve realiteit)
Kelrabi systeem
Beta Reilley
Camor systeem
Lunar kolonies
Beta Simmons
Melkweg
Callinon VII
Idran systeem
Galen systeem
Soltok IV
Thalos systeem
Lerishi IV
Gamma Canaris regio
40 Eridani A
Memory Delta
Eminiar systeem
Aldea
Coltar systeem
Lunar 1 kolonie
Mira Antliae systeem
Memory Gamma
Deneb systeem
Bajor systeem
Rolornevel
Epsilon 119
Unroth systeem
Terikofgordel
Ajilon Prime
Veloz Prime
Beta Friedlich
Alpha Laputa IV
Ficus sector
Terosa Prime
Purser's planeet
Genovese's ster
Fendaus V
Drayan II
Rigel V
Drexler buitenpost
Sumiko IV
Deneb V
Amargosa Diaspora
Beta Wiltz III
Barisa Prime
Vandor IV
Agrat-motnevel
Cybulski's planeet
Buitenpost 8
Kolarus III
Epsilon Mynos systeem
Evadne IV
Nyria III
Planeet 1865-Alfa
Antica
Alpha Majoris
Cygnia minor
Ganino
Sigma Draconis IV
Ventani systeem
Preenos
Mutara sector
Kaelon systeem
Romii
Solarion IV
Vendikar
Sol
New Brooklyn IX
Arret (negatief)
Titus IV
Mazar
Arawath kolonie
Veridian IV
Meldrar I
Dorvan V
Achrady VII
Styris IV
Mars kolonie 3
Hershman's ster
Deneb XX
Tessik Prime
Zadar IV
Suvin IV
Merak
Myrmidon
Torga IV
Japori systeem
Delphi Ardu IV
Glintara sector
Beta Aquilae
Ariannus
Breen systeem
UFC 9364
Alpha Beaird
El-Aurian thuiswereld
Pelosa systeem
Monac systeem
Indri VIII
Malindi VII
Arnold's planeet
Trivas systeem
Burala prime
Delta Rana IV
Triangulum systeem
Orion I
Tarod IX
Risa
Barnesnevel
Veridian VI
Klasse 9 nevel