About: dbkwik:resource/znnxue-JVATxZ-k-RYOnbw==   Sponge Permalink

An Entity of Type : owl:Thing, within Data Space : 134.155.108.49:8890 associated with source dataset(s)

AttributesValues
rdfs:label
  • Umiejętność celowana na cel
rdfs:comment
  • Umiejętność celowana na cel to najbardziej podstawowy typ umiejętność bohaterów wymagających do wycelowania tylko określonego celu i zasięgu. Umiejętności celowane na cel podzielone są w zależności na cel rzucania: * celowane na siebie * celowane na sojuszniczy cel * celowane na wrogi cel Niektóre umiejętności celowane na cel działają na podobnej zasadzie co umiejętności celowane na siebie, gdy celem umiejętności jest rzucający; lecz w przeciwieństwie do nich celem umiejętności może być inny cel.
dcterms:subject
dbkwik:pl.league-o...iPageUsesTemplate
dbkwik:pl.leagueof...iPageUsesTemplate
abstract
  • Umiejętność celowana na cel to najbardziej podstawowy typ umiejętność bohaterów wymagających do wycelowania tylko określonego celu i zasięgu. Umiejętności celowane na cel podzielone są w zależności na cel rzucania: * celowane na siebie * celowane na sojuszniczy cel * celowane na wrogi cel Niektóre umiejętności celowane na cel działają na podobnej zasadzie co umiejętności celowane na siebie, gdy celem umiejętności jest rzucający; lecz w przeciwieństwie do nich celem umiejętności może być inny cel. Wyjątek stanowi , ponieważ jest to jedyna umiejętność bohaterów, której celem mogą być sojusznicze wieże. Drugim wyjątkiem jest , lecz jest to umiejętność obszarowa.
Alternative Linked Data Views: ODE     Raw Data in: CXML | CSV | RDF ( N-Triples N3/Turtle JSON XML ) | OData ( Atom JSON ) | Microdata ( JSON HTML) | JSON-LD    About   
This material is Open Knowledge   W3C Semantic Web Technology [RDF Data] Valid XHTML + RDFa
OpenLink Virtuoso version 07.20.3217, on Linux (x86_64-pc-linux-gnu), Standard Edition
Data on this page belongs to its respective rights holders.
Virtuoso Faceted Browser Copyright © 2009-2012 OpenLink Software