PropertyValue
rdfs:label
  • Serie A 2008/09: 6 kolejka/oceny
rdfs:comment
  • Buffon - 6.5: Jeden z lepszych zawodników Juve tego spotkania, obronił groźny strzał Cavaniego. Nie zawinił przy bramce zdobytej przez Mchelidze. Występ Gigiego można więc zaliczyć do udanych. Grygera - 5.5: Dobry występ w obronie, ale za to słaby w ataku. Większość jego dośrodkowań była niecelna. Mellberg - 6.0: Przyzwoite spotkanie w wykonaniu Szweda. Knezevic - 5.0: Przyzwoity występ. Jego spowolniona reakcja zaskutkowała zdobyciem gola przez Miccoli De Ceglie -5.5: Dobry występ młodego Włocha. Miał kilka okazji podbramkowych. Marchisio - 7.0: Najlepszy zawodnik Juventusu podczas spotkania.
dcterms:subject
dbkwik:pl.juventus/property/wikiPageUsesTemplate
abstract
  • Buffon - 6.5: Jeden z lepszych zawodników Juve tego spotkania, obronił groźny strzał Cavaniego. Nie zawinił przy bramce zdobytej przez Mchelidze. Występ Gigiego można więc zaliczyć do udanych. Grygera - 5.5: Dobry występ w obronie, ale za to słaby w ataku. Większość jego dośrodkowań była niecelna. Mellberg - 6.0: Przyzwoite spotkanie w wykonaniu Szweda. Knezevic - 5.0: Przyzwoity występ. Jego spowolniona reakcja zaskutkowała zdobyciem gola przez Miccoli De Ceglie -5.5: Dobry występ młodego Włocha. Miał kilka okazji podbramkowych. Marchisio - 7.0: Najlepszy zawodnik Juventusu podczas spotkania. Poulsen - 5.5: Na początku sezonu Duńczyk grał jeszcze przyzwoicie, a obecnie z każdym meczem jest co raz gorzej. W letnim mercato Juventus nie powinien go ściągać, lepiej jeśli wybrałby Xabi Alonso, Diego lub Rafaela van der Vaarta. Sissoko - 3.5: Jego występ to tragedia. Zaspał kompletnie przy bramce Miccoli. Po za tym jeszcze w I połowie otrzymał czerwoną kartkę. Giovinco - 6.5: Jeden z najlepszych zawodników Juve w tym spotkaniu. Nie wiadomo z jakiego powodu został zmieniony w II połowie. Amauri -6.0: Dobry występ Brazylijczyka. Del Piero - 6.5: Wyrównał na 1-1 z rzutu wolnego, chociaż Amelia (bramkarz Palermo) popełnił spory błąd. Jeden z najlepszych zawodników Juve tego spotkania.