Toggle navigation
Faceted Browser
Sparql Endpoint
Browse using
OpenLink Faceted Browser
OpenLink Structured Data Editor
LodLive Browser
LODmilla Browser
Formats
RDF:
N-Triples
N3/Turtle
JSON
XML
CSV
OData:
Atom
JSON
Microdata:
JSON
HTML
Embedded:
JSON
Turtle
About:
dbkwik:
resource/ef_6er2HS5RI9OZkdcztDg==
Property
Value
is
dbkwik:
halofanon/property/wikiPageUsesTemplate
of
Shadow Team
Bravo Team
Falcon Team
Team Woodsword
Purple Team (BEN THE BEST456)
Bison Team
Shadow Cell
Fox Company
Shield Team
Department of Redundancy Department
Herald Team
Battle of Hero's Rest
Fireteam Thor
Juliet Team
6th Platoon, Company A, First Battalion, 168th Regiment
Fireteam Whiskey
United Nations Space Command Marine Corps
Cyclops Team
Snowglobe Team
Silver Team
Special Commando Unit
Fireteam Aegis
Taurus' Pack
UNSC Office of Electronic Surveillance
Orbital Assault Operations
UNSC 61st Invading Fleet
Argonaut Team
Scarlet Team
UNSC Military Assistance Command
UNSC Army Airborne Corps
Direct Combat Operations
Special Tactics and Operations
UNSC 14th Nomad Fleet
Team Alpha
1st Force Reconnaissance Company
Hydra Team
Winter Team
Albion Company
Baselard Team
Ace Squad
Gamma Company
Sigma-Beta Team
Alpha Squad (Masterchief46517)
84th Mobile Rapid Reaction Combat Group
Azul Team
UNSC Pararescue
UNSC Air Force Special Operations Aviation Wing
UNSC 3rd Roving Line
The Four Horsemen of the War
UNSC Special Operations Command (RelentlessRecusant)
Battlegroup Montgomery
Sigma Octanus Freedom Fighters
SPARTAN-IV Program (CF001)
King Squadron
UNSC Battlegroup Athens
Team Delta
Alpha-9 Division
Spartan Joint Operations Units
Magnificent Seven
Delta Company (Ajax 013)
Combat Team Draekus
Fireteam Phasma
8th Irish Ranger Regiment
Snow Cold Assault Troopers
21/10 Shock Troops
Raak'ezh Warrior Creche
Arcturas Team
Gentry Team (AAO)
15th Marine Regiment
SPARTAN Group December
Alpha Team (Alpha-Zulu Corps)
Orange Team
Sierra Team
Fireteam Horus
Vengeful Twelve
Team Xiphos (Chak)
Battlegroup Mighty River
Team Cobalt
Battlegroup Echo
Team Gauntlet
SPECWAR/Group 3
Faded Guardsmen
13th Infantry Regiment
Priory of Regret
Fauchard Team
Squad Silver
117th EABT Division
UNSC 4th Battlegroup
Office of Naval Intelligence (AAO)
UNSC Naval Special Warfare
Dragoon Team (Ajax 013)
250th Fleet of the Human/Sangheili Alliance
UNSC Marine Special Commando Team
1st Naval Armada (Spartan G-23 and Chief frank 001)
Battlegroup Tenochtitlan
Special Operations
Bronze Team
Whiskey 240
Trident Team
Seventeenth Air Force
Phoenix Team
Indigo Company
18th Strike Fleet
Bero'a Cohort
19/10 Shock Troops
Battlegroup Essex
Lotus Team
Unggoy Defense Force
77th Naval Squadron
Extra Atmospheric Boarding Troops
Lambda Company
Delta-Six
Office of Naval Intelligence (Vadumverse)
Halo Company
Battlegroup ShÅkaku
Theta-2 Division
UNSC Marine Corps (Delta Team Curt)
Dead Six
51st Armoured Division
359th Armored Division
Squad Athens
Special Fleet Security
Sons and Daughters of Reach
Third Platoon
Acacian Army
Whiskey-04
Team Katana
Fireteam Guardian
Kukri Team
Ghost Company
Herald Team (AAO)
Renegade Commandos
Omega Company
Fleet Logistics Support Group
Wolf Team
Able Squad
Flechette Team
Team Jian
Team Wasp
Fireteam Crimson (Necros)
Zhukov Platoon
SpecWar Team PUMA
UNSCAF 3rd Special Operations Squadron
Transport Division Three
Civil Service Security
7th Marine Expeditionary Force
NAVSPECWAR/Group 11
Fireteam Anubis
32nd Rangers Battalion
Special Reconnaissance Service
Team 02A
3th Orbital Drop Shock Trooper Expeditionary Unit
Wolverine Team
White Team
182nd Naval Squadron
Badger Team
Brotherhood of Steel
Indigo Team
Sigma Team
Tau Team
405th Marine Light Infantry Division
Necromancy Program
7th Ghosts
329th Naval Squadron
26th Beta Battle Squad
Fleet of Supreme Loyalty
Fenris Team
UNSC Army Ranger Corps (Repentance)
UNSC Marine Force Reconnaissance (RelentlessRecusant)
UNSC Progressive Warfare Command
Steel Unit
Napret Legion
Office of Naval Intelligence (Ajax 013)
Alliance Rangers
25th Highlander Regiment
Samurai Team
Twilight Team
22nd Tactical Assault Battalion
Asymmetrical Action Group Special Liberation Command
UNSC Second Assault Fleet
Bravo Company
Team Machete
Upsilon Team
3rd Fleet of Justice
Royal Navy
Easy Company
Wolf Squad
Acacian Commando
Dragoon Team (Another Poetic Spartan)
Office of Naval Intelligence (Labyrinth Canon)
Spartan Group Epsilon
dbkwik:
resource/2QOHvL2sCdshAEg35W3Ctg==
514th EABT Division
267th Elite Operations
Brigand Team
Path Walkers
Blades of Espada
Extra Vehicular Assault Operations
Honour Team
NAVSPECWAR Group 5/Team 3(2549-2552)
20/10 Shock Troops
Special Aviation Attack and Reconnaissance Unit
UNSC Office of Naval Intelligence (RelentlessRecusant)
Battlegroup Apophis
Clandestine Operations Unit
NAVSPECWAR Group Four
Fireteam Scythe
9th Marine Regiment
Team Echo
Charlie Company
Alpha Team
Fireteam Crimson
918th Tactical Fighter Squadron
Alpha-Zulu Corps
Tango Six Operations
Joker Company
Battlegroup Wellington
Team Shoto
1st Special Service Force (CF001)
Fireteam Romeo
82nd Shock Troops Battalion
18/10 Shock Troops
78937
Battlegroup Ireland
Crimson Team
Kru'desh Legion
Battlegroup Everest
United Sangheili Republic Singular Special Operatives Unit
Fighter Attack Squadron 247
Reclaimer Team
Task Force 343
Wasp Platoon
Kobold Team
127th Orbital Drop Shock Trooper Battalion
Conrian Exo-Force
Gold Team (Spartan 501)
180th Urban Air Assault Regiment
Special Aviation Aggressive Reconnaissance and Assault
Advance Reconnaissance Operations
United Nations Space Command Army
UNSC Military Intelligence Division
Sangheili Ascetics Unit
Battlegroup Warrior
Rapid Reaction Task Force
27th Reinforced Infantry Regiment
12th Naval Squadron
7th Air Cavalry
Special Unconventional Warfare Operations
145th Naval Sqaudron
345th German Armored regiment